ÚvodVše o kamenechAtlas kamenůEudialyt/Eudialite

Eudialyt/Eudialite

Eudialyt je kámen naplněný mocnou životní silou. Vyrovnává proudění energií mezi duší a myslí. Pomáhá otevřít se pravdě. V záležitostech karmy ukazuje na možnosti, jak odčinit nešťastná rozhodnutí. Učí nás duchovnímu růstu skrze radost a uspokojení, bez zbytečného utrpení. Přináší podporu, klid, nadhled a vyvarování se konfliktu, ve všech situacích, které potřebujete ukončit (vztahy apod.). Je to kámen očištění a odčinění. Léčí nesoulad. Smiřuje s božskou podstatou vašeho já. Směřuje vás k pravému smyslu existence. Posiluje, zahání depresi a nespokojenost. Uvolňuje negativní pocity (žárlivost, vztek, zášť, pocity viny, nepřátelství atd.). Podporuje odpuštění a to i sobě samým. Poukazuje na zablokovanou či nevyjádřenou tvořivost a přináší tak pocity štěstí a spokojenosti. Přitahuje spřízněné duše.
Léčebné využití: dodává energii zejména při stavech vyčerpání, stabilizuje nervový systém, povzbuzuje tělo k samoléčbě. Podporuje víceúrovňové buněčné léčení.
Barva: červená, fialová, růžová, zelená, černá
Vzhled: Skvrnitý, neprůhledný až průhledný kámen
Naleziště: poloostrov Kola
Technický popis: poměrně vzácný minerální cyklosilikát, atraktivních barev, průhledných až průsvitných krystalů. Lom je nerovnoměrný. Neobvyklý minerál, bohatý na sodík, cer, zirkon a yttrium.

Stupeň tvrdosti: je 5 - 5,5

Google Pinterest sdílej článek