Recenze
Celková spokojenost s obchodem na základě 1707 recenzí
Je to nádherný druh křišťálu .
23. 06. 2026
Zboží je pěkné, ale barevně neodpovídá
22. 06. 2026
Kvalitní zboží, rychle vyřízení objednávky
22. 06. 2026
22. 06. 2026
22. 06. 2026
Kvalita zboží, krásné zpracování
19. 06. 2026
vždy si dobře vyberu
19. 06. 2026
!!!!!!!!!!!!!!
19. 06. 2026
19. 06. 2026
Jemný snubní prsten. Mám rádost děkuji moc
19. 06. 2026
Spokojenost.
16. 06. 2026
Velmi dobré.
14. 06. 2026
Asi hodně záleží, co kupujete. Např. vykuřovací směsi a bylinky jsou parádní. U náramků mám pocit, že jde spíš o levnou bižuterii a uvidíme, jak vydrží. Ze dvou masážních válečků je jeden pěkný a druhý nějaký pokřivený, mně to stačí, ale jako dárek bych ho použít nemohla. Zklamaná jsem ze stříbrných náušnic, které vypadaly na obrázku mnohem větší a chtěla jsem je jako dárek pro kamrádku, ale rozhodně namají 1,4cm, spíš 1cm ( info obchodu: Průměr perly cca 6,3 cm, délka náušnice cca 1,4 cm.), u náušnic, řetízku a přívěsku mi nezbývá než doufat, že jde skutečně o perly a stříbro, ale nemám odvahu to jít do klenot zjistit.
Takže příště už budu lépe vybírat.
14. 06. 2026
Krásné zboží, rychlé vyřízení
12. 06. 2026
12. 06. 2026
rychlost
10. 06. 2026
10. 06. 2026
09. 06. 2026