ÚvodVše o kamenechFeng ShuiFeng Shui - element Země

Feng Shui - element Země

Ve Feng Shui je Země jedním z pěti prvků veškeré energie. Ostatní jsou oheň, voda, dřevo a kov. Každý z těchto elementů je rozhodující pro zachování rovnováhy v našich životech a v našich domovech.

Energie země je energií stability, trpělivosti, čestnosti, rovnováhy a vynalézavosti. Je to naše domácí energie, energie země, na které žijeme. Je to energie hor, rovin, břehu a údolí. Je to naše vytrvalost, náš domov v černém chladném vesmíru.

Energie země je charakterizována světle hnědou barvou. Použijte světle hnědé krystaly, abyste vylepšili prostor, který je místem odpočinku, kde se chcete cítit v bezpečí a chránění. 
Energie země je tradičně spojována se severovýchodní a jihozápadní oblastí místnosti, bytu nebo domu. Jedná se o oblast dovedností a znalostí a oblast lásky a vztahů, přičemž dovednosti a znalosti představují krystaly modré barvy a lásku a vztahy růžové kameny.
Energie země snižuje vodní energii a zvyšuje energii kovu. Světle hnědé krystaly a horniny lze použít v oblastech, kde je příliš mnoho vodního prvku nebo v oblasti s příliš malým množstvím kovového prvku.  

Mezi kameny představující energii země patří např. kakoxen hnědých odstínů, pyrit, záhněda, turitella achát, jaspis obrázkový, mexický ohnivý achát, meteority aj.

 

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty