ÚvodVše o kamenechFeng ShuiFluorit ve Feng Shui

Fluorit ve Feng Shui

Zelený fluorit ve Feng Shui využívá energii dřeva, energii růstu, rozvoje, nových začátků, výživy a zdraví. Pomáhá zvýšit vitalitu a přináší hojnost. Stromeček štěstí ze zeleného avanturínu je vhodný do každé místnosti, kde se jí, do pokoje malého dítěte nebo tam, kde začíná nějaký nový projekt. Energie dřeva je tradičně spojována s východní a jihovýchodní částí místnosti, bytu nebo domu. Upevňuje rodinu, zdraví, prosperitu a hojnost.

 

        fluorit-andel-cakrovy-soska-1

Modrý fluorit ve Feng Shui představuje energii vody, která je symbolizována modrou a černou. Pomocí těchto barev lze vhodně doplnit jakýkoliv prostor, který se používá k odpočinku, meditaci, relaxaci nebo modlitbě. Je vhodný pro všechny oblasti domova nebo života, které jsou zaměřeny na realizaci našeho vlastního potenciálu a možností. Energie vody je tradičně spojována se vstupem nebo se severní částí místnosti, bytu nebo domu. Je spojena s oblastí kariéry a životní cesty. Chcete-li zachovat svůj život v pohybu směrem vpřed k vytyčeným cílům, využijte k tomu energii vodních prvků.

             fluorit-duhovy-placicka-11 

Fialový fluorit ve Feng Shui představuje energii ohně, který ztělesňuje nadšení, vášeň, aktivitu, vřelost a emoce. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje obydlí reputaci a věhlas a pomáhá posílit naše osobní postavení ve společnosti i v rámci rodiny.  

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty