ÚvodŠperkyŠperky s kamenyJantarové šperkyJantarové náhrdelníky

Jantar přírodní náhrdelník medová barva

Jantar přírodní náhrdelník medová barva

Okouzlující náhrdelník ze surových oblých kousků přírodního jantaru v barvě zlatavého medu. Přírodně ohlazené kousky jantaru jsou tzv. barokního typu, podobají se tedy tvarem téměř klasickým korálkům. Tento typ… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 16. 08.
Kód produktu:
X2W22112P
Vaše cena:
999 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč

Zvolte variantu:

Jantar přírodní náhrdelník medová barva

Okouzlující náhrdelník ze surových oblých kousků přírodního jantaru v barvě zlatavého medu. Přírodně ohlazené kousky jantaru jsou tzv. barokního typu, podobají se tedy tvarem téměř klasickým korálkům. Tento typ jantarových korálků je kromě své nádherné barvy a tvarů velmi příjemný na dotek, působí na pokožku téměř sametovým a hřejivým pocitem. Délka včetně šroubovacího uzávěru z polyresinu je cca 45 cm. Průměr kousků jantaru cca 7 až 9 mm. 

Typ oblých kousků jantaru, ohlazených téměř do podoby přírodních korálků, se nazývá "barokní", protože tyto tvary jantaru a perel byly velmi oblíbené ve špercích právě v období baroka. 

Jantar je velmi silný uzdravující a ochranný kámen. Pohlcuje negativitu a nastoluje rovnováhu. V dřívějších dobách se často užíval k různým rituálům. Pomáhá s trpělivostí a rozhodováním. Zvyšuje důvěru. Osamělým lidem přitahuje přátele a partnera. Zvyšuje přirozenou krásu nositele. Chrání děti. Uzemňuje, čistí čakry. Pomáhá při naplňování našich tužeb. Podporuje klid. Stimuluje paměť. 

Jantarové šperky v evropské tradici přináší úlevu od bolesti hlavy, zubů, šíje a krku. Udává se, že jantar pomáhá snížit horečku. Po staletí se jantarové šperky též využívají jako velmi účinný ochranný talisman. Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem, doporučuje se tedy jeho nošení na holé kůži nebo vystavení korálků na sluníčko. Dodává pak organismu energii.

Detailní popis kamene: jantar

Související produkty