ÚvodŠperkyŠperky s kamenyJantarové šperkyJantarové náhrdelníky

Jantar přírodní náhrdelník medová barva

Jantar přírodní náhrdelník medová barva

Okouzlující náhrdelník ze surových oblých kousků přírodního jantaru v barvě zlatavého medu. Přírodně ohlazené kousky jantaru jsou tzv. barokního typu, podobají se tedy tvarem téměř klasickým korálkům. Tento typ… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do středy 27. 06.
Kód produktu:
X2W22112P
Vaše cena:
1 299 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
DPD - PrivateDPD - Privatezdarma
UloženkaUloženkazdarma
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Jantar přírodní náhrdelník medová barva

Okouzlující náhrdelník ze surových oblých kousků přírodního jantaru v barvě zlatavého medu. Přírodně ohlazené kousky jantaru jsou tzv. barokního typu, podobají se tedy tvarem téměř klasickým korálkům. Tento typ jantarových korálků je kromě své nádherné barvy a tvarů velmi příjemný na dotek, působí na pokožku téměř sametovým a hřejivým pocitem. Délka včetně šroubovacího uzávěru z polyresinu je cca 45 cm. Průměr kousků jantaru cca 7 až 9 mm. 

Typ oblých kousků jantaru, ohlazených téměř do podoby přírodních korálků, se nazývá "barokní", protože tyto tvary jantaru a perel byly velmi oblíbené ve špercích právě v období baroka. 

Jantar je velmi silný uzdravující a ochranný kámen. Pohlcuje negativitu a nastoluje rovnováhu. V dřívějších dobách se často užíval k různým rituálům. Pomáhá s trpělivostí a rozhodováním. Zvyšuje důvěru. Osamělým lidem přitahuje přátele a partnera. Zvyšuje přirozenou krásu nositele. Chrání děti. Uzemňuje, čistí čakry. Pomáhá při naplňování našich tužeb. Podporuje klid. Stimuluje paměť. 

Jantarové šperky v evropské tradici přináší úlevu od bolesti hlavy, zubů, šíje a krku. Udává se, že jantar pomáhá snížit horečku. Po staletí se jantarové šperky též využívají jako velmi účinný ochranný talisman. Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem, doporučuje se tedy jeho nošení na holé kůži nebo vystavení korálků na sluníčko. Dodává pak organismu energii.

Detailní popis kamene: jantar

Související produkty