ÚvodVše o kamenechFeng ShuiKakoxen (Super 7) ve Feng Shui

Kakoxen (Super 7) ve Feng Shui

Kaxoxen přívěsek stříbro P315 1Kakoxen (Super 7) ve Feng Shui se žlutým nebo zlatým odstínem využívá tlumenou energii ohně, energii nadšení, vroucnosti, srozumitelnosti, osvícení a aktivity, emocí a vášně. Žlutá je barvou slunce a je energií světla. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, tj. mužskou energii, světlou a tvořivou sílu, která zosobňuje rozum a průbojnost. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje reputaci obydlí a vlastní postavení v rámci rodiny.
Kakoxen v ostínech hnědé barvy využívá energii země, světle hnědou energii stability, trpělivosti, čestnosti, vyváženosti a vynalézavosti.
Použijte světle hnědé krystaly, abyste vylepšili prostor, který je místem odpočinku, kde se chcete cítit v bezpečí a chránění. 
Energie země je tradičně spojována se severovýchodní a jihozápadní oblastí místnosti, bytu nebo domu. Jedná se o oblast dovedností a znalostí a oblast lásky a vztahů, přičemž dovednosti a znalosti představují krystaly modré barvy a lásku a vztahy růžové kameny.

Mezi další kameny představující energii ohně patří např. ametyst, růženín, eudialyt, karneol, tygří oko, citrín, jaspis červený, a mezi kameny představující energii země patří např. mexický ohnivý achát a další.

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty