ÚvodVše o kamenechAtlas kamenůKakoxen Super 7

Kakoxen Super 7

Ametystový kakoxen je léčivý kámen vzácný nejen svým složením, krásou a vlastnostmi, ale také tím, že jeho naleziště jsou již téměř vytěžena a jeho dostupnost na trhu je výrazně omezena. Tento fakt bohužel znamená i poměrně vysokou cenu „super sedmičky“ na trhu, na druhou stranu jde o kámen vysloveně exkluzivní, který vřele doporučujeme ke koupi – jde o jeden z nejsilnějších léčivých kamenů, navíc vzhledem k omezenému výskytu se stabilní až mírně rostoucí cenou. Aktuálně se těží v Brazílii a ve Spojených státech, a i když byla ve světě objevena nová naleziště, většinou se v nich již nenachází jako „super sedmička“, ale spíše jako „super šestka a super pětka“ – je v něm již spojeno méně kamenů.

exkluzivní kakoxen 2 ne na prodej velký detail

Hlavní minerál v kameni, jenž se též často nazývá nazývá „super sedmička“ nebo také „svatá sedmička“ (Sacred seven) je kakoxen (anglicky Cacoxenite). Na světě snad neexistuje lepší krystal, než je ten, ve kterém kakoxen spolu s ametystem, záhnědou, křemenem, sagenitem - čirým křišťálem s rutilem, goethitem a lepidokritem spojil své síly dohromady do jednoho mocného léčivého kamene. Tento úžasný kámen aktivuje všechny čakry a bio magnetické pole našeho fyzického těla, stejně jako aktivuje jiné krystaly kameny, umístěné vedle něj. „Svatá sedmička“ poskytuje vedení na cestě životem a dává podporu pro přijímání duchovních darů. Přináší nám klid a pocit naprosté bezpečnosti a vzájemného propojení mezi blízkými lidmi.

Léčivý kámen Super 7 tak v sobě nese ochranné vlastnosti ametystu, spolu s očistnými a uzemňujícími schopnostmi záhnědy, které jsou posíleny energií rutilu v křišťálu, goethitu a lepidokritu. A především a hlavně má v sobě Super 7 vynikající vlastnosti kakoxenu, který nejen posiluje všechny vlastnosti kamene, v němž je kakoxen přítomen, ale přidává k nim právě ty své. Sám o sobě je kakoxen jeden z nejkomplexnějších léčivých kamenů.

S pomocí Super 7 můžete harmonizovat své tělo, mysl a intelekt. Super 7 také pomáhá stimulovat regenerační schopnost našeho těla, pomáhá také podpořit imunitní systém. Má vysoké energetické vibrace, napomáhá léčení psychických onemocnění a obnovuje naše intelektuální síly.

Jestliže má v sobě ametystový kakoxen viditelnou fialovou barvu ametystu, napomáhá Super 7 také oživit naši mysl, nacházet v sobě novou kreativitu a přináší nám neobvyklá řešení životních situací

Pokud má v sobě Super 7 více žluté barvy, potom nám přináší sílu najít nové zájmy a nové vztahy a pomáhá nám vidět věci v jiném světle. Pomáhá nám ujasnit si věci dosud nejasné, probudit chuť k jejich řešení a přidává chuť, optimismus a smysl do našeho života a našich vztahů. Světle žluté krystaly kakoxenitu v Super 7 zajišťují šťastný vstup do nových vztahů, protože podporují dobrou komunikaci mezi lidi. Posilují naši vnímavost k potřebám nám blízkých lidí a lidí v našem okolí. Tmavě žluté krystaly jsou výborným pomocníkem, když je v životě třeba rozhodnost, přesnost, nebo přesvědčivost.

Jestliže má v sobě Super více zlatě zabarvený kakoxen, potom nám takový kámen přináší úspěch, nadšení, štěstí a sílu. Zlatá je tradičně barva králů, bohatství a slunce. Super 7 se zlatavým zabarvením se dotkne nějhlubší části části mysli a vyčaruje nám obrazy mystických míst a nečekaných dobrodružství. Světle zlaté krystaly poskytují jednoduché radosti života - veselí a pohodu. Tmavé zlaté krystaly nám dají hlubší, výraznější smysl pro oddanost a odhodlání, které poskytují vyspělé nadšení a schopnost sdílet celoživotní závazek péče a lásky.

Má-li v sobě Super 7 více hnědě zabarvené záhnědy a kakoxenu, pak nám přináší spojení s přírodním světem. Hnědá je barvou domova, ohniště a přírody. Tato barva v Super 7 pomáhá člověku uvolnit se a obnovit v sobě vnitřní klid. Je to uzemňující kámen, který podporuje náš pocit bezpečí a stability.

Super 7 je na trhu jak v podobě tromlovaných či surových kamenů, ty nejkrásnější kusy jsou používány pro výrobu nádherných šperků, především přívěsků a náušnic.

Super sedmička

 

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty