ÚvodLéčivé a drahé kamenyKameny od A do Z

Girasol tromlovaný

Girasol tromlovaný

Girasol má v sobě mocnou energii Měsíce. Dokáže zesílit a zrcadlově odrážet city. Tím se z něj stává výborný kámen pro vizualizaci, práci se sny a cílené směrování energie (hlavně pro léčitele a mágy). Rozpouští neklid… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 25. 03.
Původní cena:
50 Kč
Ušetříte:
7 Kč −14%
Vaše cena:
43 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Girasol tromlovaný

Girasol má v sobě mocnou energii Měsíce. Dokáže zesílit a zrcadlově odrážet city. Tím se z něj stává výborný kámen pro vizualizaci, práci se sny a cílené směrování energie (hlavně pro léčitele a mágy). Rozpouští neklid a nespokojenost. Vynáší na povrch naše skutečná přání.Zlepšuje komunikační schopnosti. Umožňuje otevřeně vydřit vše, co jsme v sobě zadržovali. Pomáhá korigovat myšlenky a přejít od nejasného myšlení k vnitřnímu jasu. Girasol též vyšuje kreativitu ve všech směrech. Odstraňuje staré zaběhnuté vzorce myšlení a pomáhá osvobodit se od myšlenek a lidí, které nás brzdí v osobním růstu. Rozpouští zatvrzelé postoje, zlobu a negativitu. Ideální je nosit ho v čase změn, protože povzbuzuje psychiku, zklidňuje a vytváří vnitřní rovnováhu.

Léčebné využití: Odstraňuje překážky, udává se, že girasol pomáhá trávicí soustavě, zejména žaludku a trům. Napomáhá činnosti močového měchýře, příznivě působí na brzlík a solar plexus. Též se udává, že girasol zmírňuje problémy při cukrovce a pomáhá při únavě a chronické únavě. Zmírňuje svalové křeče, pomáhá při strnulých svalech a lze ho též použít jako prevenci proti otoku lymfatických cest.
Země původu: Madagaskar

Související produkty