ÚvodLéčivé a drahé kamenyKameny od A do Z

Kyanit tromlovaný

Kyanit tromlovaný

Kyanit tromlovaný

Kyanit přináší klid a vyrovnanost. Umožňuje vyvolání vzpomínek na sny a přináší léčivé snění. Odstraňuje různé bloky, iluze, zklamání, stres a strach. Zvyšuje schopnost logického a přímého myšlení. Povzbuzuje… více »

Dostupnost:
není skladem
Doručíme
Původní cena:
40 Kč
Ušetříte:
6 Kč −15%
Vaše cena:
34 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Kyanit tromlovaný

Kyanit přináší klid a vyrovnanost. Umožňuje vyvolání vzpomínek na sny a přináší léčivé snění. Odstraňuje různé bloky, iluze, zklamání, stres a strach. Zvyšuje schopnost logického a přímého myšlení. Povzbuzuje sebevyjádření a komunikaci. Vede své majitele k říkání pravdy. Odbourává nevědomost a otevírá poznání duševní i duchovní pravdy. Napomáhá oprostit se od představy neodvratného osudu a neúprosně působící karmy. Harmonizuje a slaďuje čakry, čistí meridiány. Kyanit je též je vynikající kámen pro meditaci a naladění se.

Neudržuje v sobě nic negativního, tudíž nevyžaduje čištění.
Léčebné užití: Udává se, že kyanit působí proti bolestem a vysokému tlaku, napomáhá při léčbě infekce, brzlíku, nadledvinek, horečky, příštítné žlázy. Též se udává, že kyanit působí na svalové křeče a urogenitální oblast. Působí na mozek, snižuje nadváhu. Výborný pro umělce – léčí krk a hlasivky.

Země původu: Brazílie

Detailní popis kamene kyanit

Související produkty