ÚvodLéčivé a drahé kamenyKameny od A do Z

Obsidián černý tromlovaný

Obsidián černý tromlovaný

Obsidián černý tromlovaný

Obsidián vás zavádí do nejhlubšího nitra a vynáší na povrch pravdu a vše nevyřešené a odsunuté do podvědomí. Černý obsidián je velmi silný ochranný kámen před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Ochraňuje… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 25. 03.
Kód produktu:
X2DLKTK102 XLP
Původní cena:
60 Kč
Ušetříte:
9 Kč −15%
Vaše cena:
51 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Obsidián černý tromlovaný

Obsidián vás zavádí do nejhlubšího nitra a vynáší na povrch pravdu a vše nevyřešené a odsunuté do podvědomí. Černý obsidián je velmi silný ochranný kámen před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Ochraňuje nositele před špatnými vlivy, dodává víru ve vlastní síly a schopnosti, prolomuje blokády, ale může mít i opačný účinek, proto je vhodné používat ho vždy s regulujícím křišťálem.

Černý obsidián se stříbrným leskem zlepšuje meditaci. Lze ho použít jako zrcadlo k věštění. Do života vnáší trpělivost a vytrvalost. Je vynikajícím pomocníkem při astrálním cestování, neboť spojuje astrální tělo s fyzickým a zajišťuje tak návrat duše zpět do její současné inkarnace.

Léčebné využití: posiluje zažívací orgány, detoxikace organismu, snižuje bolest při artritidě a potížích s klouby, léčí záněty vyvolané bakteriemi, přírodní antibiotikum.

Země původu: Mexiko

Detailní popis kamene: Obsidián

Související produkty