ÚvodLéčivé a drahé kamenyKameny od A do Z

Obsidián mahagon tromlovaný

Obsidián mahagon tromlovaný

Mahagonový obsidián  je kámen, který rezonuje se zemí, uzemňuje, chrání a dodává sílu. Stabilizuje. Odstraňuje energetické blokády. Posiluje slabou auru. Harmonizuje čakru solar plexu. Pomáhá nám oživit  naše stanovené… více »

Dostupnost:
skladem
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 02. 05.
Vaše cena:
60 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Obsidián mahagon tromlovaný

Mahagonový obsidián  je kámen, který rezonuje se zemí, uzemňuje, chrání a dodává sílu. Stabilizuje. Odstraňuje energetické blokády. Posiluje slabou auru. Harmonizuje čakru solar plexu. Pomáhá nám oživit  naše stanovené cíle a podněcuje k dosažení vyšších rovin. Působí svými vibracemi jemněji než černý obsidián.

Léčebé využití: Udává se, že mahagonový obsidián přináší úlevu od bolesti a zlepšuje krevní oběh.

Obsidián nás zavádí do nejhlubšího nitra a vynáší na povrch pravdu a vše nevyřešené a odsunuté do podvědomí. Je to velmi silný ochranný kámen před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Ochraňuje nositele před špatnými vlivy, dodává víru ve vlastní síly a schopnosti, prolomuje blokády, ale může mít i opačný účinek, proto je vhodné používat ho vždy s regulujícím křišťálem.

Léčebné využití: posiluje zažívací orgány, detoxikace organismus, snižuje bolest při artritidě a potížích s klouby, léčí záněty vyvolané bakteriemi, přírodní antibiotikum. 

Země původu: Mexiko

Detailní popis kamene: Obsidián
 

 

Související produkty