ÚvodLéčivé a drahé kamenyKameny od A do Z

Sugilit tromlovaný

Sugilit tromlovaný

Sugilit je velmi vzácným drahým kamenem. Je to jeden z hlavních kamenů lásky. Chrání svého majitele pře všemi šoky, zklamáními a traumaty. Pomáhá citlivým lidem před propadáním malomyslnosti. Dokáže vnést světlo a lásku… více »

Dostupnost:
není skladem
Doručíme
Vaše cena:
299 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Sugilit tromlovaný

Sugilit je velmi vzácným drahým kamenem. Je to jeden z hlavních kamenů lásky. Chrání svého majitele pře všemi šoky, zklamáními a traumaty. Pomáhá citlivým lidem před propadáním malomyslnosti. Dokáže vnést světlo a lásku i do nejčernější situace. Napomáhá odpouštění, potlačuje nepřátelství, odstraňuje problémy v mezilidských vztazích. Nachází zdroje naší nerovnováhy. Pomáhá pohlédnout do tváře nepříjemným prožitkům. Potlačuje pocit lítosti, smutku a strachu. Učí nás odpouštět sami sobě. Přináší pozitivní myšlení. Vyhání z těla veškerou negativní energii a vnáší do těla i ducha silnou léčivou energii. Při meditaci zvyšuje uvědomění duchovního světa. Přináší moudrost.

Léčebné využití: pomáhá při překonávání dyslexie. Blahodárně působí na lidi s rakovinou, neboť dokáže citlivě odstraňovat duševní zmatky a potlačuje zoufalství. Rakovinu jako takovou však neléčí - na ni žádný léčivý kámen neexistuje. Rozhání bolesti hlavy a nepříjemné pocity všeho druhu. Léčí epilepsii a motorické problémy. Uvádí do souladu nervy a mozek. Čistí srdeční a lymfatický systém.
Země původu: Jižní Afrika
 
Detailní popis kamene sugilit
 

Související produkty