ÚvodVše o kamenechAtlas kamenůMeteorit Gibeon

Meteorit Gibeon

Poprvé byl Gibeon meteorit objeven v roce 1836 v Namaqualandu v Namibii v jižní Africe a jeho stáří se odhaduje asi na 4 miliardy let. Skládá se především z železa a dalších prvků.
Pouštní kmeny používaly meteority jako hroty šípů, nebo oštěpů.

Tradičně se Gibeon meteorit používá pro harmonizaci těla i duše, symbolizuje životní sílu, energii a vytrvalost. Meteorit harmonizuje zejména kořenovou, srdeční a čelní čakru, čakru solar plexu a korunní čakru.

Meteority jsou darem z jiného světa. Mnoho kultur považuje Meteorit za posvátný a má se za to, že má nadpřirozené síly. Meteorit představuje energii jiných světů a umožňuje přístup k této speciální energii svému majiteli.
Meteorit může být použit pro vyvažování a vyrovnání energetických polí těla. Zlepšuje komunikaci, podporuje sílu a vytrvalost, zvyšuje stabilitu s ohledem na vzorce chování a nové prostředí.

Ve Feng Shui představuje energie země a ohně.

Léčebné využití: meteorit se používá k potlačení melancholie, k pochopení sebe sama, jako talisman ke zvýšení síly pro boj s fyzickým onemocněním. Podporuje energii kundalini, čímž stimuluje sexuální pocity.

Google Pinterest sdílej článek