ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky autorské RB Design

Jadeit bílý a lávové kameny náramek RB Design 18

Jadeit bílý a lávové kameny náramek RB Design 18

Krásný designový náramek z přírodního bílého jadeitu a lávových korálků. Jedná se o jeden z našich autorských šperků. Náramek je doplněn o třpytivé aplikace v tibetském stylu. Díky výrazné kombinaci barev je tento… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 03.
Kód produktu:
X2RBD18P
Původní cena:
175 Kč
Ušetříte:
26 Kč −15%
Vaše cena:
149 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Jadeit bílý a lávové kameny náramek RB Design 18

Krásný designový náramek z přírodního bílého jadeitu a lávových korálků. Jedná se o jeden z našich autorských šperků. Náramek je doplněn o třpytivé aplikace v tibetském stylu. Díky výrazné kombinaci barev je tento náramek nevšední, zajímavý a na vaší ruce nepřehlédnutelný. Velikost korálků jadeitu je cca 8 mm, velikost lávových korálků je cca 10 mm, navlečeno na kvalitní nylonové gumičce neutrální barvy, třpytivé aplikace jsou z obecného kovu. Česká ruční výroba. 

Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, kdy se může lišit barevnost a struktura kamene od doprovodných fotografií. Vždy však obdržíte náramek srovnatelné kvality.

Velikost náramků: univerzální - náramek má vnitřní obvod 16 cm, natažitelný na cca 22 cm. Při natažení na obvod 23 a více již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Aby si náramek zachoval své vlastnosti, doporučujeme natahovat a stahovat rolováním, nikoliv natahováním a při běžných domácích pracech, jako je úklid, mytí nádobí apod. náramek odložit. 

Jadeit je starodávným, posvátným kamenem, jenž přitahuje lásku, peníze, prodlužuje život, pomáhá při obchodních jednáních, pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl.

Léčebné využití: udává se, že jadeit pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Jadeit se tradičně používá jako talisman pro zvýšení plodnosti a pro snadný porod.  

Detailní popis kamene: jadeit

Lávový kámen je elementem Země, proto dává dává svému majiteli pozitivní energii, optimismus a životní rovnováhu. Lávové kameny pomáhají uvolnit unavenou mysl a navozují úžasný pocit dokonalé harmonie a jednoty.

O lávových kamenech je známo, že jsou velmi prospěšné lidskému organismu. Jejich účinek má posilující vliv na celé naše tělo. Lávové kameny napomáhájí správné cirkulaci krve, pomáhají uvolnit unavenou mysl a navozují úžasný pocit dokonalé harmonie a jednoty.

Lávový kámen je i silným ochranným kamenem. Je zasvěcený léčení a uzdravení. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navrací je zpět k původci. Náramky z lávového kamene jsou módním trendem této doby nejen díky svým pozitivním vlastnostem na lidský organismus, ale též svou černou krásou a elegancí. Šperky z lávového kamene však nosili již dávní lidé, tento nádherný kámen je používán jako ozdoba již po tisíce let.

Náramky z lávového kamene jsou obzvláště vhodné pro ty, kdo se narodili ve znamení Štíra, Vah a Kozoroha. Z hlediska energie čaker je lávový kámen spojován s první kořenovou čakrou Muladhara a též s druhou - sakrální čakrou Svadhistana. 

Detailní popis: láva

Související produkty