ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Jadeit bílý náramek z korálků

Jadeit bílý náramek z korálků

Půvabný a elegentní náramek z korálků bílého jadeitu. Krásná ozdoba nejen pro denní nošení, ale též pro slavnostní chvíle a třeba i náramek na svatbu, vždyť jadeit je kamenem harmonie, štěstí a pozitivní energie… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 02.
Kód produktu:
X2N-BJEW-F202-06P
Vaše cena:
99 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Jadeit bílý náramek z korálků

Půvabný a elegentní náramek z korálků bílého jadeitu. Krásná ozdoba nejen pro denní nošení, ale též pro slavnostní chvíle a třeba i náramek na svatbu, vždyť jadeit je kamenem harmonie, štěstí a pozitivní energie. Korálky o velikosti cca 6 mm jsou navlečeny na kvalitní nylonové gumičce bílé barvy.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Při natažení nad obvod 22 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Jadeit je starodávným, posvátným kamenem, jenž přitahuje lásku, peníze, prodlužuje život, pomáhá při obchodních jednáních, pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl.

Léčebné využití: pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím, léčí ledviny, močový měchýř, srdce, žaludek, kyčle, slezinu, detoxikuje, obnovuje buněčný a kosterní systém, zvyšuje plodnost, pomáhá při porodu.

Detailní popis kamene: jadeit

Související produkty