ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Růženín náramek srdíčka korálkový

Růženín náramek srdíčka korálkový

Srdíčková záležitost, to je tento okouzlující náramek z něžných korálků z růženínu ve tvaru jemných srdíček. Srdíčka jsou proložena maličkými korálky z obecného kovu pro třpytivý vzhled. Něžný a přitom atraktivní… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 23. 01.
Kód produktu:
X2N-BJEW-JB02066-03P
Původní cena:
149 Kč
Ušetříte:
30 Kč −20%
Vaše cena:
119 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Růženín náramek srdíčka korálkový

Srdíčková záležitost, to je tento okouzlující náramek z něžných korálků z růženínu ve tvaru jemných srdíček. Srdíčka jsou proložena maličkými korálky z obecného kovu pro třpytivý vzhled. Něžný a přitom atraktivní náramek nejen přivolává lásku a krásu, a pomáhá při řešení životních problémů, ale je též nádhenou ozdobou nejen pro slavnostní chvíle. Velikost srdíček cca 1 cm, šířka náramku cca 0,9 cm. Srdíčka jsou navlečena na kvalitní nylonové gumičce. Ilustrativní vyobrazení: jednotlivé náramky se mohou od doprovodné fotografie lišit především různou intenzitou růžové barvy v jednotlivých korálcích, kdy jejich barevná tonalita je v rozmezí od téměř neznatelně růžové až po jedmnou růžovou barvu. 

Velikost náramku: univerzální - náramek má obvod cca 16 cm, je natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení na obvod 22 cm už náramek nepůsobí na ruce esteticky. Před koupí důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii.

Léčebné užití: léčí choroby ledvin, srdce, jater, plic a genitálií a nervový systém. Napomáhá při léčení infekcí močové trubice. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Detailní popis kamene: růženín

Související produkty