ÚvodVše o kamenechFeng ShuiPietersit ve Feng Shui

Pietersit ve Feng Shui

Pietersit náušnice E224 1Pietersit ve Feng Shui představuje tlumenou energii ohně. Je to energie nadšení, vřelosti, vášně, aktivity a osvícení. Ztělesňuje emoce, vášeň, návrhy a myšlenky. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje obydlí reputaci a věhlas a pomáhá posílit naše osobní postavení ve společnosti i v rámci rodiny.

Pietersit náušnice E281 1Pietersit s převládající modrou nebo černou barvou představuje energii vody, energii ticha, sílu klidu a očisty. Je ztělesněním nerealizovaných možností a schopností. Je poddajný a velmi silný. Vodní prvek přináší sílu regenerace a znovuzrození, je energií kruhu života. Pietersit je vhodný do všech prostor, které se používají pro uvolnění, relaxaci, modlitbu nebo meditaci. Energie vody je tradičně spojována se severní částí místnosti, bytu nebo domu. Je spojena s oblastí kariéry a životní cesty.

Mezi další kameny představující energii ohně patří např. ametyst, eudialyt, kakoxen, čaroit, růženín, karneol, tygří oko, citrín, jaspis červený, granát a další.

Mezi další kameny představující energii vody patří např. akvamarín, dumortierit, tyrkys, sodalit, hematit, lapis lazuli, ale i jantar a další. 

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty