ÚvodVše o kamenechFeng ShuiPyrit ve Feng Shui

Pyrit ve Feng Shui

pyrit-kostka-11

Pyrit představuje energii země, energii stability, trpělivosti, čestnosti, rovnováhy a vynalézavosti. Je to naše domácí energie, energie země, na které žijeme. Je to energie hor, rovin, břehu a údolí. Je to naše vytrvalost, náš domov v černém chladném vesmíru. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, světlou a tvořivou sílu, zosobňuje rozum a průbojnost.

Energie země je charakterizována světle hnědou barvou. Použijte světle hnědé krystaly, abyste vylepšili prostor, který je místem odpočinku, kde se chcete cítit v bezpečí a chránění. 
Energie země
je tradičně spojována se severovýchodní a jihozápadní oblastí místnosti, bytu nebo domu. Jedná se o oblast dovedností a znalostí a oblast lásky a vztahů, přičemž dovednosti a znalosti představují krystaly modré barvy a lásku a vztahy růžové kameny.

Mezi další kameny představující energii země patří např. kakoxen hnědých odstínů, záhněda, turitella achát, jaspis obrázkový, mexický ohnivý achát aj.

Pyrit též představuje energii ohně, energii nadšení, tepla, vřelosti, vášně, aktivity a osvícení.Ztělesňuje emoce, vášeň, návrhy a myšlenky. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje obydlí reputaci a věhlas a pomáhá posílit naše osobní postavení ve společnosti i v rámci rodiny.

Mezi další kameny představující energii ohně patří např. ametyst, kakoxen, růženín, eudialyt, karneol, tygří oko, citrín, jaspis červený, granát a další a mezi kameny představující energii země patří např. mexický ohnivý achát a další.

 

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty