ÚvodVše o kamenechFeng ShuiRodonit ve Feng Shui

Rodonit ve Feng Shui

Rodonit náušnice stříbro E40 1Rodonit v odstínech červené nebo šarlatové barvy ve Feng Shui představuje energii ohně, energii nadšení, elánu, aktivity, vřelosti, chuti do života. V přírodě je energií Jang, životní energií aktivní, dynamickou a temperamentní. Poskytuje sílu fyzické energie, je ztělesněním energie mužské, která zosobňuje rozum, tvořivou sílu a průbojnost. Řadí se mezi projektivní kameny, které se čistí a dobíjí energií slunečních paprsků.

Rodonit v odstínech růžové představuje energii Jin, která je vnímána jako intuitivní, pasivní a poskytuje tichou duchovní sílu. Jedná se o ženskou energii, která zosobňuje jemnou ženskou sílu a empatii, lásku včetně mateřské a romantiku. Energie Jin je přiřazena receptivním kamenům, které se čistí a dobíjí energií měsíčního světla.

Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje obydlí reputaci a věhlas a pomáhá posílit naše osobní postavení ve společnosti i v rámci rodiny.

Rodonit je vynikajícím nástrojem pro vyvážení energie Jin a Jang a může být umístěn uprostřed domu, bytu nebo místnosti, aby přitahoval lásku a ovlivňoval tok pozitivní energie.

Mezi další kameny představující energii ohně patří např. čaroit, eudialyt, ametyst, růženín, karneol, tygří oko, citrín, jaspis červený, granát a další. 

 
Google Pinterest sdílej článek

Související produkty