ÚvodVše o kamenechNovinkySchází vám optimismus, nadšení, chuť do života?

Schází vám optimismus, nadšení, chuť do života?

Žluté drahé kameny jsou symbolem optimismu, srozumitelnosti a vřelosti. Žlutá je barvou jarních slunečních paprsků, zářivých dní a síly, kterou Slunce má. Žluté kameny se používají pro upevnění vztahů a přátelství, pro zvýšení srozumitelnosti a optimismu a chuti do nových věcí a činů. Používají se pro zlepšení komunikace a rozhodnosti.

Zlaté drahé kameny v sobě spojují silné vibrace oranžové barvy radosti a čistě žluté barvy Slunce. Zlatá podporuje radost ze života, dává sílu, vyvolává nadšení a vzrušení. Je tradiční barvou králů, bohatství a letních slunečních paprsků. Symbolizuje úspěch, sílu a majetek. Zlaté kameny jsou talismany dobrodružství, nadšení, ctižádosti a chuti do života.

Mezi žluté a zlaté kameny patří např. citrín, tygří oko, opál a jantar.

Citrín - používá se pro udržení povědomí důležitosti a významu věcí, zejména když den co den je stejný, což může vést k zapomnění, pro zajištění nových vztahů a přátelství a pro prokázání dobré komunikace.
Tygří oko - je ochranný kámen. Nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí, tok energie v těle a dodává sílu. Přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá odbourat závislosti na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty.
Opál - etiopský opál se používá k posílení sebevědomí a pocitu vlastní hodnoty. Je považován za uklidňující kámen, který tiší rozbouřené emoce, přináší pocit naděje a vnitřní klid.
 Stimuluje kořenovou, korunní a srdeční čakru. Někdy bývá nazýván „kámen lásky“, kvůli vnesení inspirace tohoto citu do stojaté srdeční čakry.
Jantar - je velmi silný uzdravující a ochranný kámen. Pohlcuje negativitu a nastoluje rovnováhu. V dřívějších dobách se často užíval k různým rituálům. Pomáhá s trpělivostí a rozhodováním. Zvyšuje důvěru. Osamělým lidem přitahuje přátele a partnera. Zvyšuje přirozenou krásu nositele. 

  

 

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty