ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůSekané náramky z polodrahokamů

Akvamarín náramek sekaný extra velké kousky

Akvamarín náramek sekaný extra velké kousky

Blankytně modrá barva oceánu, to je charakteristika toho nádherného náramku z extra velkých oblých kousků kvalitního akvamarínu. Kouzelně modrý náramek již od pohledu navozuje pocity jiskřivě modrého dne, plného… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 24. 01.
Kód produktu:
X2AQEX001P
Vaše cena:
299 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Akvamarín náramek sekaný extra velké kousky

Blankytně modrá barva oceánu, to je charakteristika toho nádherného náramku z extra velkých oblých kousků kvalitního akvamarínu. Kouzelně modrý náramek již od pohledu navozuje pocity jiskřivě modrého dne, plného radosti, štěstí a optimismu. Oproti "běžným" sekaným náramkům je tento náramek výrazně silnější (cca až 1 cm průměr) a na ruce je vskutku k nepřehlédnutí! Navlečeno na gumičce neutrální barvy. Ilustrativní vyobrazení, kupujte přírodní materiál, proto se jednotlivé náramky mohou od doprovodných fotografií lišit velikostí a tvarem kamenů, jejich barevností, strukturou a kresbou.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 17 cm, natažitelný až na cca 24 cm. Náramek přetáhnete přes dlaň s obvodem cca 25 cm, při větším obvodu dlaně již hrozí přetržení. Při natažení na obvod 24 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Akvamarín je kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování, zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci.

Léčebné využití: zajišťuje dobré zdraví, mírní bolesti zubů, léčí oči, žaludek, jícen, čelisti, bolesti v krku, sennou rýmu, uvádí do rovnováhy štítnou žlázu, působí na svalovou hmotu.

Související produkty