ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůSekané náramky z polodrahokamů

Křišťál a růženín náramek sekaný

Křišťál a růženín náramek sekaný

Energeticky velmi silný a navíc atraktivní náramek v krásné kombinaci univerzálně léčivého křišťálu a růženínu, který je kamenem lásky, krásy a uzdravování. Na tomto náramku je skvělé to, že křišťík jako jediný kámen… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 02. 05.
Kód produktu:
X2BJEW-JB01825-01P
Vaše cena:
55 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Křišťál a růženín náramek sekaný

Energeticky velmi silný a navíc atraktivní náramek v krásné kombinaci univerzálně léčivého křišťálu a růženínu, který je kamenem lásky, krásy a uzdravování. Na tomto náramku je skvělé to, že křišťík jako jediný kámen posiluje účinky jiných kamenů, tím zvyšuje naděje lásku a uzdravení, jež přináší svému nositeli právě růženín. Barvy obou kamenů vytvářejí šperk, jenž navozuje životní optimismus a radost již od pohledu na něj. Navlečeno na kvalitní nylonové gumičce.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 17 cm, natažitelný až na cca 23 cm. Při natažení na obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Křišťál je nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.

Detailní popis kamene: křišťál

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii.

Detailní popis kamene: růženín

Související produkty