ÚvodVýprodej

Ametyst náramek sekaný extra střapatý

Ametyst náramek sekaný extra střapatý

Ačkoliv na první pohled vypadá trochu jako "vrabčí hnízdo", je tento střapatý náramek z extra velkých kousků prvotřídního ametystu nádherným a nepřehlédnutelným šperkem. Různě dlouhé ohlazené kousky ametystu jsou… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 23. 08.
Kód produktu:
X2N-BJEW-M091-07P
Původní cena:
169 Kč
Ušetříte:
84 Kč −50%
Vaše cena:
85 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč

Ametyst náramek sekaný extra střapatý

Ačkoliv na první pohled vypadá trochu jako "vrabčí hnízdo", je tento střapatý náramek z extra velkých kousků prvotřídního ametystu nádherným a nepřehlédnutelným šperkem. Různě dlouhé ohlazené kousky ametystu jsou navlečeny na nylonové gumičce.

Důležité upozornění: náramek má obvod cca 16 cm, natažitelný až na maximálních cca 20 cm. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Detailní popis účinků kamene: ametyst

Související produkty