ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůSekané náramky z polodrahokamů

Křišťál a citrín náramek sekaný

Křišťál a citrín náramek sekaný

Energeticky velmi silný a navíc atraktivní náramek v krásné kombinaci univerzálně léčivého křišťálu a citrínu, který je kamenem štěstí, hojnosti a bohatsví. Na tomto náramku je skvělé to, že křišťík jako jediný kámen… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do středy 20. 02.
Kód produktu:
X2N-BJEW-JB01825-05P
Původní cena:
55 Kč
Ušetříte:
11 Kč −20%
Vaše cena:
44 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Křišťál a citrín náramek sekaný

Energeticky velmi silný a navíc atraktivní náramek v krásné kombinaci univerzálně léčivého křišťálu a citrínu, který je kamenem štěstí, hojnosti a bohatsví. Na tomto náramku je skvělé to, že křišťík jako jediný kámen posiluje účinky jiných kamenů, tím zvyšuje naděje na štěstí a prosperitu, jež přináší svému nositeli právě citrín. Barvy obou kamenů vytvářejí šperk, jenž navozuje životní optimismus a radost již od pohledu na něj. Navlečeno na kvalitní nylonové gumičce.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 17 cm, natažitelný až na cca 23 cm. Při natažení na obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Křišťál je nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.

Detailní popis kamene: křišťál

Citrín je kamenem štěstí, hojnosti a prosperity, zbavuje nočního strachu a předchází nočním můrám, zvyšuje tvůrčí schopnosti, přináší majiteli teplo a energii, čistí čakry, zesiluje intuici, rozptyluje negativní energie dodává sebedůvěru a pozitivní myšlení.

Detailní popis kamene: citrín

Související produkty