ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůSekané náramky z polodrahokamů

Rubín v zoisitu náramek sekaný

Rubín v zoisitu náramek sekaný

Náramek ze sekaných, tromlovaných kousků rubínu v zoisitu, navlečených na gumičce. Rubín je kamenem bohatství i ochrany. Vytváří štít proti všem druhům útoků. Představuje sílu a energii. Uvádí do rovnováhy činnost… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 26. 04.
Kód produktu:
SSKNK62
Vaše cena:
90 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Rubín v zoisitu náramek sekaný

Náramek ze sekaných, tromlovaných kousků rubínu v zoisitu, navlečených na gumičce.

Rubín je kamenem bohatství i ochrany. Vytváří štít proti všem druhům útoků. Představuje sílu a energii. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Rubín též podněcuje touhu po životě a sexuální aktivitu. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zajišťuje klidný spánek bez nočních můr.
Léčebné využití: udává se, že rubín pomáhá předcházet střevním potížím a ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt. Napomáhá při léčbě očí, žaludku a dělohy. Též se udává, že rubín čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a léčí je.

Zoisit přináší povzbuzení, uvolňuje dávné vzpomínky a pomáhá nám se s nimi vypořádat. Pomáhá nám překonat sebedestruktivní sklonya a inspiruje nás k tomu, abychom vzali život do vlastních rukou.
Léčebné využití: udává se, že zoisit podporuje plodnost, pomáhá při onemocnění prostaty a vaječníků. Napomáhá regeneraci regeneraci po vysilujícím onemocnění.

Související produkty