ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůSekané náramky z polodrahokamů

Štěstí náramek sekaný z polodrahokamů mix

Štěstí náramek sekaný z polodrahokamů mix

Nádherný náramek pro Štěstí ze sekaných kousků čtyř druhů polodrahokamů, speciálně vybraných tak, aby přinášely svému nositeli ochranu, peníze, lásku a zdraví. V tomto okouzlujícím náramku se snoubí fialová barva… více »

Dostupnost:
není skladem
Doručíme
Vaše cena:
69 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Štěstí náramek sekaný z polodrahokamů mix

Nádherný náramek pro Štěstí ze sekaných kousků čtyř druhů polodrahokamů, speciálně vybraných tak, aby přinášely svému nositeli ochranu, peníze, lásku a zdraví. V tomto okouzlujícím náramku se snoubí fialová barva ametystu s jemnou modří modrého topazu, zelenou louku pod zářícím sluníčkem potom připomíná zelený olivín spolu se žlutým citrínem. Už při pouhém pohledu dává tento milý mix kamínků radost a pohodu. 

V tomto náramku je ametyst ochranným kamenem, který potlačuje stres, přináší příjemné sny, lásku, klid, ochranu a štěstí. Modrý topaz je pro pevné zdraví, stejně jako ostatní kameny v náramku napomáhá štěstí a hojnosti. Zelený olivín je kamenem štěstí, lásky a zdravých financí. Žlutý citrín představuje sluníčko, jež přináší hojnost a štěstí, ale i ochranu proti negativní energii a nočním můrám.

Související produkty