ÚvodVše o kamenechFeng ShuiShattuckit ve Feng Shui

Shattuckit ve Feng Shui

Shattuckit přívěsek stříbro P130 1Shattuckit ve Feng Shui s převládající modrou barvou představuje energii vody, energii ticha, sílu klidu a očisty. Je ztělesněním nerealizovaných možností a schopností. Je poddajný a velmi silný. Vodní prvek přináší sílu regenerace a znovuzrození, je energií kruhu života. Shattuckit je vhodný do všech prostor, které se používají pro uvolnění, relaxaci, modlitbu nebo meditaci. Energie vody je tradičně spojována se severní částí místnosti, bytu nebo domu. Je spojena s oblastí kariéry a životní cesty.

Mezi další kameny představující energii vody patří např. dumortierit, akvamarín, tyrkys, sodalit, hematit, lapis lazuli, ale i jantar a další. 

Převládající zelená barva v shattuckitu přináší energii dřeva, energii růstu, rozvoje, nových začátků, výživy a zdraví. Pomáhá zvýšit vitalitu a přináší hojnost. Kousek shattuckitu je vhodný do každé místnosti, kde se jí, do pokoje malého dítěte nebo tam, kde začíná nějaký nový projekt. Energie dřeva je tradičně spojována s východní a jihovýchodní částí místnosti, bytu nebo domu. Upevňuje rodinu, zdraví, prosperitu a hojnost.

Křišťálově zelené paprsky zvýší tok energie v oblasti úsilí věnovaného posílení rodiny a komunity. Zelený krystal shattuckitu zajistí správný tok lásky a náklonnosti uvnitř místnosti nebo domova.

Mezi další kameny představující energii dřeva patří např. chromdiopsid, cavansit, ryolit, fluorit, zelený avanturín, vltavín, serafinit aj.

 

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty