ÚvodDoplňkyVonné tyčinkyStojánky pro vonné tyčinky

Kovová miska stojánek na vonné tyčinky Lotos barva zlata

Kovová miska stojánek na vonné tyčinky Lotos barva zlata

Stojánek na vonné tyčinky, vonné kužílky a františky v podobě elegantní tibetské kovové misky ve tvaru lotosového květu s víčkem, zdobeným tibetskými příznivými symboly. V misce lze spalovat vonné kužílky a františky… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 02. 05.
Kód produktu:
X215698P
Vaše cena:
249 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Kovová miska stojánek na vonné tyčinky Lotos barva zlata

Stojánek na vonné tyčinky, vonné kužílky a františky v podobě elegantní tibetské kovové misky ve tvaru lotosového květu s víčkem, zdobeným tibetskými příznivými symboly. V misce lze spalovat vonné kužílky a františky, dáte-li do misky trochu písku či jemných kamínků, lze ji použít též jako stojánek na vonné tyčinky. Už se nebudete muset více potýkat s popelem rozsypaným všude kolem místa, kde jste tyčinky vykuřovali, vše spadne zpět do misky, kterou zakryjete víčkem. Tato miska je nejen praktická pro spalování tyčinek, ale je i velmi atraktivní dekorací vašeho bytu či kanceláře. 

Tři tibetské příznivé symboly na víčku misky, jimiž jsou Zlatá rybka, Dharmovo kolo a Příznivá kresba, přinášejí do prostoru okolo misky pocity svobody a volnosti, prožitek z toho, co konáme a co prožíváme, napomáhají moudrosti a vlídnosti lidí okolo misky s těmito symboly.

Materiál: zinková slitina s patinou zlata. Velikost misky cca 7,8 cm x 6,9 xm. Jemný písek není předmětem dodávky - pokud chcete v tomto stojánku pálit především vonné tyčinky, doporučujeme k tomu produktu dokoupit sáček s jemným pískem.

Související produkty