ÚvodVše o kamenechFeng ShuiStříbrná ve Feng Shui

Stříbrná ve Feng Shui

Krystaly, minerály a kameny stříbrné (šedé) barvy zesilují záměr, smysl, podněcují kouzlo a jsou považovány za "kameny klidu". 
 
Stříbrná, stejně jako bílá, je barvou měsíce, barvou noci, barvou sebepoznávání, cyklické povahy života a ženskosti. Ztělesňuje klid, ale také nejednoznačnost a chladnokrevnost. Je zrcadlem, odrazem a cestou k vnitřnímu vědomí, značí osamělost, rezervovanost, ale také nesobeckost a nezištnost. Je barvou tajemství a magie.  

Kdy potřebujeme krystaly stříbrné barvy? 
Pro zvýšené ženské energie, podporu sebepoznávání, pro navození klidu, pro porozumění budoucnosti, pro sebereflexi, poznání vnitřní pravdy a zvýšení účelu, záměru, úmyslu a úsilí. 
Použijte stříbrné krystaly a minerály pro tichou meditaci, pro nalezení svého skutečného smyslu života, klidného zamyšlení se nad životními významy. 
 
Ve Feng Shui stříbrná představuje energii kovu inteligenci, tvořivost a sílu léčení.Je energií myšlenek, těžká, často destruktivní, avšak nezbytná pro naše životy.
Kovový prvek je symbolizován stříbrnou, šedou a bílou barvou a kameny se používají v místnostech, které jsou určeny pro naše soustředění se, sílu myšlení a podporují schopnost být takovými, jakými bychom být měli.
Energie kovu je tradičně spojována se severozápadní a západní částí místnosti, bytu nebo domu. Podporuje tvořivost, soust ředění a je energií vlastního úsilí a odhodlání.

Mezi kameny a kovy symbolizující energii kovu patří např. galenit, stibnit, stříbro, bílý kalcit, skolecit, selenit, bílý howlit, opalit, měsíční kámen aj. 

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty