ÚvodDoplňkyBytové dekoraceSvícny, lampy

Ametyst drůza svícen

Ametyst drůza svícen

Svícen na čajovou svíčku z ručně opracovaných drůz ametystu. Země původu: Brazílie.  Svícny v sobě udržují a zesilují energii, rozptylují ji a změkčují, umožňují proudit energii do okolního prostředí, pohlcují… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 25. 03.
Původní cena:
899 Kč
Ušetříte:
220 Kč −24%
Vaše cena:
679 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Ametyst drůza svícen

Svícen na čajovou svíčku z ručně opracovaných drůz ametystu. Země původu: Brazílie. 

Svícny v sobě udržují a zesilují energii, rozptylují ji a změkčují, umožňují proudit energii do okolního prostředí, pohlcují negativní energii a velmi účinně čistí místnosti.

Ametyst má silnou léčivou a očistnou moc. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strach, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Upozornění.: fotografie u tohoto produktu je ilustrativní, každý kus ametystových drůz je originál, proto se může barevně, velikostí i tvarem lišit od vyobrazeného vzorku. Některé ze vzorků ametystových geod mohou častečně obsahovat bílé části kalcitu, v tomto případě se jedná u ameystových drůz o běžný jev, který nemá vliv na kvalitu drůz v této cenové relaci.

Detailní popis kamene: ametyst

Související produkty