ÚvodDoplňkyBytové dekoraceSvícny, lampy

Svícen lotos pro čakru solar plexu

Svícen lotos pro čakru solar plexu

Zářivě žlutý svícen ve tvaru lotosového květu na čajovou svíčku pro čakru solar plexu. Zářivě žlutá barva symbolizuje optimismus, osvícení, vřelost a srozumitelnost. Lotosový květ symbolizuje změnu tmy ve světlo, změnu… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 02. 05.
Kód produktu:
X212013P
Vaše cena:
249 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Svícen lotos pro čakru solar plexu

Zářivě žlutý svícen ve tvaru lotosového květu na čajovou svíčku pro čakru solar plexu. Zářivě žlutá barva symbolizuje optimismus, osvícení, vřelost a srozumitelnost. Lotosový květ symbolizuje změnu tmy ve světlo, změnu nevědomosti v poznání. Zářivě žlutá je barvou čakry solar plexu – Manipura. Svícen je vyroben ze skořápek ústřice (placuna placenta), známé také jako capizové skořápky podle místa, kde jsou ústřice sbírány, tj. kolem města Panay provincie Capiz na Filipínách. Po vyčištění jsou skořápky přirozeně průsvitné a barvené pak umožňují nádhernou souhru barev a světla.
Čajová svíčka není součástí.

Lotosový květ je obrazem prvopočátku světa, vzniku života. Je dávným symbolem znovuzrození, krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti, jednoty mikro a makrokosmu, symbolem harmonie mužského a ženského počátku. Lotos byl a stále ještě je, obzvláště uctívaným symbolem mnoha kultur, zejména ve starověkém Egyptě, a v současnosti v Indii a Číně.

Feng Shui Lotosový květ pomáhá léčiv a harmonizovat pomocí světla, jež uvnitř květu a jeho okvětí rozzáří nádhernou zářvou žlutou barvou.
Barevný třpyt vnese do prostoru čistou energii a s ní radost, pocit štěstí a pozitivní stimulaci. Zároveň prostor zbaví negativní energie.

Žlutá je symbolem optimismu, osvícení, vřelosti a srozumitelnosti.  Žlutá je barvou přicházejících a sílících slunečních paprsků a vřelosti, kterou s sebou přináší. Je barvou zářivých dní nastupujícího léta a jak Slunce z oblohy svítí na krajinu, jeho žluté paprsky přináší sílu osvícení a podporují hledání poznání. Je barvou letního slunovratu v čase jasných dlouhých dní, barvou tepla.
Žlutá je barvou lidí narozených ve dnech počínajícího léta, v období od 22. června do 22. července, tj. ve znamení Raka. Je tedy barvou poloviny roku, úspěšného začátku nové cesty, příslibů a naplněných slibů a "slunečného" optimismu. 

Žlutá barva dává sílu upevnit nové vztahy a zájmy. Pomáhají vidět věci novým způsobem a stát se tak osvícenými. Do našeho života vnáší srozumitelnost a zvyšují optimismus a chuť do nových věcí a činů, což je smyslem života a vztahů.  Žlutá podporuje sílu a energii srozumitelnosti, které pocházejí z pravého vědomí a koncentrované žluté energie. Podporuje radost, rozhodnost, přesnost, a přesvědčivost.

Žlutá ve Feng Shui představuje tlumenou energii ohně a obvykle se umisťuje do středu místnosti, aby podporovala veselí, radost a vnesla světlo a energii do celého prostoru. Žlutá je barvou především jara a podzimu, je barvou Slunce a představuje paprsek pozitivní energie. Energie ohně je energií nadšení, vroucnosti, srozumitelnosti, emocí a vášně. Žlutá v přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, tj. mužskou energii, světlou a tvořivou sílu, která zosobňuje rozum a průbojnost. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje reputaci obydlí a vlastní postavení v rámci rodiny.

 

Související produkty