ÚvodŠperkyŠperky s kamenyPřívěskyTamblované kameny s úchytem

Turmalín krystal přívěsek Ag 925

Turmalín krystal přívěsek Ag 925

Přívěsek z krystalu černého turmalínu - skorylu se stříbrným úchytem (Ag 925/1000). Bez řetízku. Dodáváno v plastové krabičce s popiskem. Velké kusy cca 2 x 1,5 cm. Turmalín se vyskytuje v mnoha barevných odstínech… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 29. 03.
Kód produktu:
X2SSSKP30P
Vaše cena:
449 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Turmalín krystal přívěsek Ag 925

Přívěsek z krystalu černého turmalínu - skorylu se stříbrným úchytem (Ag 925/1000). Bez řetízku. Dodáváno v plastové krabičce s popiskem. Velké kusy cca 2 x 1,5 cm.

Turmalín se vyskytuje v mnoha barevných odstínech, kdy každá barva má nepatrně jiné léčivé účinky. Obecně je však turmalín prospěšný při odbourávání stresu, zlosti a strachu a odvádí pryč všechny negativní emoce a vlivy. Odstraňuje bloky z aury a napomáhá pochopení sebe sama i druhých. Zvyšuje sebedůvěru, nezávislost a samostatnost. Přitahuje lásku a radost. Přispívá k dosažení obchodních úspěchů. Podporuje tvůrčí myšlení, otevřenost a chuť do života.

Učí trpělivosti a toleranci. Z hlavy vyhání negativní domněnky a představy a odbourává paranoidní stavy. Zlepšuje koordinaci a vnímání svého těla. Turmalín pozitivně působí na sexuální poruchy a citové výkyvy. Obnovuje rovnováhu všech meridiánů a celé tělo i mysl přivádí do stavu euforie, naplnění a pocitu blaženosti.

Detailní popis kamene: turmalín

 

Související produkty