ÚvodŠperkyŠperky s kamenyPřívěskyTamblované kameny s úchytem

Turmalín krystal přívěsek Ag 925

Turmalín krystal přívěsek Ag 925

Přívěsek z krystalu černého turmalínu - skorylu se stříbrným úchytem (Ag 925/1000). Bez řetízku. Dodáváno v plastové krabičce s popiskem. Turmalín se vyskytuje v mnoha barevných odstínech, kdy každá barva má nepatrně… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 21. 12.
Kód produktu:
SSSKP30
Vaše cena:
299 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 95 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč

Turmalín krystal přívěsek Ag 925

Přívěsek z krystalu černého turmalínu - skorylu se stříbrným úchytem (Ag 925/1000). Bez řetízku. Dodáváno v plastové krabičce s popiskem.

Turmalín se vyskytuje v mnoha barevných odstínech, kdy každá barva má nepatrně jiné léčivé účinky. Obecně je však turmalín prospěšný při odbourávání stresu, zlosti a strachu a odvádí pryč všechny negativní emoce a vlivy. Odstraňuje bloky z aury a napomáhá pochopení sebe sama i druhých. Zvyšuje sebedůvěru, nezávislost a samostatnost. Přitahuje lásku a radost. Přispívá k dosažení obchodních úspěchů. Podporuje tvůrčí myšlení, otevřenost a chuť do života.

Učí trpělivosti a toleranci. Z hlavy vyhání negativní domněnky a představy a odbourává paranoidní stavy. Zlepšuje koordinaci a vnímání svého těla. Turmalín pozitivně působí na sexuální poruchy a citové výkyvy. Obnovuje rovnováhu všech meridiánů a celé tělo i mysl přivádí do stavu euforie, naplnění a pocitu blaženosti.

Detailní popis kamene: turmalín

 

Související produkty