ÚvodVše o kamenechFeng ShuiTanzanit ve Feng Shui

Tanzanit ve Feng Shui

Tanzanit ve Feng Shui představuje energii vody, energii ticha, sílu klidu a očisty. Je ztělesněním nerealizovaných možností a schopností. Je poddajný a velmi silný. Vodní prvek přináší sílu regenerace a znovuzrození, je energií kruhu života. Tanzanit je vhodný do všech prostor, které se používají pro uvolnění, relaxaci, modlitbu nebo meditaci. Energie vody je tradičně spojována se severní částí místnosti, bytu nebo domu. Je spojena s oblastí kariéry a životní cesty.

Tanzanit s převládajícími fialovými odstíny představuje tlumenou energii ohně. Je to energie nadšení, vřelosti, vášně, aktivity a osvícení. Ztělesňuje emoce, vášeň, návrhy a myšlenky. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domua zajišťuje obydlí reputaci a věhlas a pomáhá posílit naše osobní postavení ve společnosti i v rámci rodiny.

Mezi další kameny představující energii ohně patří např. ametyst, eudialyt, kakoxen, pietersit s převažující hnědou barvou, čaroit, růženín, karneol, tygří oko, citrín, jaspis červený, granát a další.

Mezi další kameny představující energii vody patří např. akvamarín, pietersit s převažující modrou barvou, dumortierit, tyrkys, sodalit, hematit, lapis lazuli, ale i jantar a další. 

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty