ÚvodLéčivé a drahé kamenyTromlované placičky

Hematit placička

Hematit placička

Tromlovaná placička z hematitu uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Nastoluje klid a harmonii. Výhodou kamínků v podobě tromlovaných placiček je jejich snadnější nošení - lze je vložit do kapsy… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
HEMT 2
Vaše cena:
60 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Hematit placička

Tromlovaná placička z hematitu uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Nastoluje klid a harmonii. Výhodou kamínků v podobě tromlovaných placiček je jejich snadnější nošení - lze je vložit do kapsy, kabeky či větší peněženky. Velikost placiček cca 3 až 4 cm.

Hematit je mocným kamenem ve vytahování nemocí z těla. Uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost. Přispívá k soustředění, zlepšuje paměť, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

Léčebné využití: zastavuje krvácení, udržuje zdravý stav krve a léčí všechny nemoci spojené s krví, vyhání z těla horečku, léčí oběhové problémy a křeče v nohou, podporuje činnost ledvin, ukládání železa, tvorbu krvinek.

Země původu: Brazílie

Detailní popis kamene: hematit

Související produkty