ÚvodLéčivé a drahé kamenyTromlované placičky

Lepidolit placička tromlovaná

Lepidolit placička tromlovaná

Lepidolit placička tromlovaná

Tromlovaná placička z levandulově zbarveného lepidolitu okouzlí nejen půvabem své fialovo-bílé barvy, ale především je mocným talismanem, jenž pomáhá tlumit náš každodenní stres. Podporuje lásku a pomáhá napravit… více »

Dostupnost:
není skladem
Doručíme
Vaše cena:
90 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Lepidolit placička tromlovaná

Tromlovaná placička z levandulově zbarveného lepidolitu okouzlí nejen půvabem své fialovo-bílé barvy, ale především je mocným talismanem, jenž pomáhá tlumit náš každodenní stres. Podporuje lásku a pomáhá napravit narušené mezilidské vztahy.  Výhodou kamínků v podobě tromlovaných placiček je jejich snadnější nošení - lze je vložit do kapsy, kabelky či větší peněženky. Velikost placiček cca 3 až 4 cm, většinou se vyznačují krémově bílými tečkami v levandulově fialové barvě světlých i tmavších odstínů.

Lepidolit je uklidňující kámen vhodný k odbourávání stresů každodenního života. Tiší vztek, hněv a další negativní emoce. Pozvedává psychické vědomí. Přitahuje štěstí svému nositeli. Podporuje lásku, uklidňuje vztahy narušené emocemi a pomáhá usmíření mezi milenci. Odstraňuje elektromagnetické znečištění (měl by ležet na počítačích, kde účinně pohlcuje škodlivé záření). Účinně odstraňuje bloky a jejich příčiny. Zmírňuje stres a deprese. Potlačuje utkvělé myšlenky, odstraňuje malomyslnost a překonává nespavost. Stabilizuje výkyvy nálad a návaly strachu nebo paniky. Pomáhá překonávat všechny citové i fyzické závislosti včetně anorexie. Pomáhá k nezávislosti a dosažení stanovených cílů. Svému majiteli přináší hluboké citové vyléčení.

Léčebné využití: lokalizuje místa nerovnováhy (přiložen na místo nerovnováhy, začne lehce vibrovat). Lepidolit má přinášet úlevu při alergiích. Udává se, že posiluje imunitní systém, pomáhá při vyčerpání, potlačuje bolest zad, překonává kloubní problémy. Kůži zbavuje jedovatých látek.

Země původu: Brazílie

Detailní popis kamene lepidolit

Související produkty