ÚvodEsoterikaČakry harmonizaceStříbrné čakrové šperky

Čakrová bohyně přívěsek Ag 925

Čakrová bohyně přívěsek Ag 925

Stříbrný přívěsek s drahými kameny se symbolem Bohyně přináší přináší zdraví, lásku, úspěch a oddanost. Ag 925, váha 4,3 g. Čakrový šperk na počest Bohyně v nás. Představuje silný ženský aspekt stvoření a tvůrčí síly. … více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 02. 05.
Kód produktu:
X2CP205P
Vaše cena:
649 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Čakrová bohyně přívěsek Ag 925

Stříbrný přívěsek s drahými kameny se symbolem Bohyně přináší přináší zdraví, lásku, úspěch a oddanost. Ag 925, váha 4,3 g.

Čakrový šperk na počest Bohyně v nás. Představuje silný ženský aspekt stvoření a tvůrčí síly. Po mnoho tisíc let muži ovládali lidský osud světa. Ale bohyně, nemůže být navždy omezena, a proto hledá svoji cestu z chaosu a destrukce zpět k obnovení a rovnováze mužských a ženských sil na Zemi. Tento šperk přináší lásku, úspěch, inteligenci, oddanost, upřímnost, zdraví a jas.

V ručně vyráběném šperku ze stříbra je zasazeno 7 broušených kamenů: rudý granát, oranžový karneol, žlutý citrín, zelený olivín, modrý topaz, modro - fialový iolit a levandulově fialový ametyst. V kolekci čakrových šperků Nefertitis jsou drahé kameny seřazeny barevně tak, jak jdou v našem těle jednotlivé čakry za sebou. Od Kořenové až po Korunní čakru. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

Více o čakrách

Související produkty