ÚvodVše o kamenechAtlas kamenůCavansit

Cavansit

Cavansit je nebesky modrým kamenem vyzařujícím nejčistší modrý paprsek vibrací, usnadňuje porozumět a chápat vše, co nás obklopuje, co dokážeme vnímat. Je kamenem vnitřní pravdy a otevírá mysl k přímému chápání.

Metafyzické účinky cavansitu

Cavansit pomáhá odstranit úzkost, strach, pochybnosti, čímž pomáhá tomu, abychom se cítili dobře a více produktivní, pomáhá na úrovni jak duchovní tak fyzické.
Je jedním z osobních kamenů lidí narozených v magickém měsíci probuzení, kdy zelená barva jara ustupuje blížícímu se sytě žlutému létu. Cavansit je kamenem znamení Blíženců (22. května až 21. června).

Cavansit přírodní krystalyautor Parent Géry, This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported

Cavansit se používá k harmonizaci srdeční čakry, k vyrovnání a vyvážení mysli a těla, myšlenek a zkušeností, snů a reality. Jeho silná energie je vhodná k mírnění škod způsobených ztracenou láskou a partnerských vztahů.

Ve Feng Shui Cavansit představuje energii dřeva a tradičně je spojován s východní nebo jihovýchodní částí domu, bytu nebo místnosti. Zosobňuje rodinu, zdraví, prosperitu a hojnost. Energie dřeva je důležitá pro osobní blaho každého z nás, a je spojována s rodinou, předky a společenstvím.

Kavansit surový přívěsek stříbro 1 11

Cavansit se používá ke zvýšení soustředění se na daný úkol, je vynikajícím pomocníkem k podpoře studia a učení. Přináší klid, tiší negativní emoce, zvyšuje soustředění se a udržení pozornosti.

O Cavansitu se říká, že je kamenem zjevení a proroctví a stimuluje duchovní prozření. Pomáhá překonávat pocity beznaděje a zmatek, najít správný směr, schopnost radovat se, opustit minulost a dívat se do budoucnosti s odvahou. Cavansit přináší pocity radosti, vzrušení a zvědavost a pomáhá přenést se přes apatii a rozčarování.

Léčivé užití: Cavansit se používá k harmonizaci srdeční čakry, k vyrovnání a vyvážení mysli a těla, myšlenek a zkušeností, snů a reality. Jeho silné vibrace jsou vhodné k mírnění stresu.

Kavansit surový přívěsek stříbro 1 13Kavansit surový přívěsek stříbro 3 14

Google Pinterest sdílej článek