ÚvodVše o kamenechFeng ShuiFeng Shui - element Vody

Feng Shui - element Vody

Energie vody je symbolizována modrou a černou barvou. Pomocí těchto barev lze vhodně doplnit jakýkoliv prostor, který se používá k odpočinku, meditaci, relaxaci nebo modlitbě. Energie vody je tradičně spojována se vstupem nebo se severní částí místnosti, bytu nebo domu. Je spojena s oblastí kariéry a životní cesty. Chcete-li zachovat svůj život v pohybu směrem vpřed k vytyčeným cílům, využijte k tomu energii vodních prvků.
Voda, to je energie ticha, síly, klidu a očisty. Je ztělesněním nerealizovaných možností a schopností. Je poddajná a velmi silná. Vodní prvek přináší sílu regenerace a znovuzrození, je energií kruhu života. Energie vody je tradičně spojována se severní částí místnosti, bytu nebo domu. Je spojena s oblastí kariéry a životní cesty.

Tok vodní energie je symbolizován modrou a černou. Kameny této barvy se dávají do místností sloužících k odpočinku, meditaci nebo modlitbě a používají se pro podporu dosažení vytčených cílů. Vodní tok je živý a vyživující a je vhodný pro podporu zdraví a pohody, doma i v kanceláři.

Mezi kameny představující energii vody patří např. akvamarín, dumortierit, tyrkys, sodalit, hematit, lapis lazuli, ale i jantar a další. 

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty