ÚvodDoplňkyBytové dekoraceSvícny, lampy

Svícen lotos pro čakru hrdla

Svícen lotos pro čakru hrdla

Světle modrý (tyrkysový) vícen ve tvaru lotosového květu na čajovou svíčku pro čakru hrdla. Tyrkysová/světle modrá barva symbolizuje rovnováhu, emoční stabilitu, harmonii a klid. Lotosový květ symbolizuje změnu tmy ve… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do středy 23. 01.
Kód produktu:
X212015P
Vaše cena:
249 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Svícen lotos pro čakru hrdla

Světle modrý (tyrkysový) vícen ve tvaru lotosového květu na čajovou svíčku pro čakru hrdla. Tyrkysová/světle modrá barva symbolizuje rovnováhu, emoční stabilitu, harmonii a klid. Lotosový květ symbolizuje změnu tmy ve světlo, změnu nevědomosti v poznání. Tyrkysová/světle modrá je barvou krční čakry (čakra hrdla) – Vishuddha. Svícen je vyroben ze skořápek ústřice (placuna placenta), známé také jako capizové skořápky podle místa, kde jsou ústřice sbírány, tj. kolem města Panay provincie Capiz na Filipínách. Po vyčištění jsou skořápky přirozeně průsvitné a barvené pak umožňují nádhernou souhru barev a světla.
Čajová svíčka není součástí.

Lotosový květ je obrazem prvopočátku světa, vzniku života. Je dávným symbolem znovuzrození, krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti, jednoty mikro a makrokosmu, symbolem harmonie mužského a ženského počátku. Lotos byl a stále ještě je, obzvláště uctívaným symbolem mnoha kultur, zejména ve starověkém Egyptě, a v současnosti v Indii a Číně.

Feng Shui Lotosový květ pomáhá léčiv a harmonizovat pomocí světla, jež uvnitř květu a jeho okvětí rozzáří nádhernou světle modrou až tyrkysovou barvou.
Barevný třpyt vnese do prostoru čistou energii a s ní radost, pocit štěstí a pozitivní stimulaci. Zároveň prostor zbaví negativní energie.

Tyrkysová barva představuje chladný zimní modrý paprsek důvěry, do kterého začíná pronikat zelený paprsek růstu a nového života s přicházejícím jarem. Je to svěží barva, která má uklidňující účinky, barva lidí narozených v období od 21. března do 20. dubna, tj. ve znamení Berana.

Tyrkysová barva je paprskem nových objevů, pomáhá nám najít sebe sama a najít ztracenou rovnováhu v životě i v pocitech. Tyrkysová pomáhá k dosažení harmonie a rovnováhy, klidu, emoční stability, obnovení vzpomínek, podpory nových objevů a zjištění, uvědomění si sebe sama, vyrovnanosti, stability a tolerance, střídmosti, překonání úzkostí a stresu. Vyjadřuje silnou energii, zosobňující přizpůsobivost a zvyšující toleranci, empatii a vnitřní sílu.

Tyrkysová/světle modrá ve Feng Shui představuje energii vody, energii ticha, síly, klidu a očisty. Je ztělesněním nerealizovaných možností a schopností. Je poddajná a velmi silná. Vodní prvek přináší sílu regenerace a znovuzrození, je energií kruhu života. Energie vody je tradičně spojována se severní částí místnosti, bytu nebo domu. Je spojena s oblastí kariéry a životní cesty.Modrá je vhodná do prostor, které se používají k odpočinku, meditaci, relaxaci nebo modlitbě. Energie vody je tradičně spojována se vstupem nebo se severní částí místnosti, bytu nebo domu. Je spojena s oblastí kariéry a životní cesty. Chcete-li zachovat svůj život v pohybu směrem vpřed k vytyčeným cílům, využijte k tomu energii vodních prvků.
Vodní tok je živý a vyživující a je vhodný pro podporu zdraví a pohody, doma i v kanceláři.

Související produkty