ÚvodVše o kamenechFeng ShuiHnědá ve Feng Shui

Hnědá ve Feng Shui

Hnědé krystaly, minerály a kameny přinášejí spojení se samotnou přírodou, patří mezi uzemňující kameny díky své barvě připomínající zemi a stromy. Hnědá se v přírodě vyskytuje v mnoha odstínech, je též barvou domova, krbu, barvou, ve které se cítíme dobře. Patří mezi odstíny vhodné pro relaxaci, meditaci, navození klidu a pocitu harmonie.


Hnědé krystaly jsou vhodné pro navození duševního klidu, posílení pozitivní energie, podporu schopnosti vypořádání se s chaosem, pro celkové uzemnění. Pomáhají nám v mnoha oblastech našeho úsilí.

Pokud chcete opětovně získat klid, uvolnit se, mít blíže k přírodě, najít čas sami pro sebe, potlačit shon a stres, pak jsou hnědé krystaly výbornými talismany. 
 
Ve Feng Shui hnědá představuje energie země, která je energií stability, trpělivosti, čestnosti, rovnováhy a vynalézavosti. Je to naše domácí energie, energie země, na které žijeme. Je to energie hor, rovin, břehu a údolí. Je to naše vytrvalost, náš domov v černém chladném vesmíru.
  

 

Turittela přívěsek stříbro LS 276 11


Energie země je charakterizována světle hnědou barvou. Použijte světle hnědé krystaly, abyste vylepšili prostor, který je místem odpočinku, kde se chcete cítit v bezpečí a chránění. 
Energie země je tradičně spojována se severovýchodní a jihozápadní oblastí místnosti, bytu nebo domu. Jedná se o oblast dovedností a znalostí a oblast lásky a vztahů, přičemž dovednosti a znalosti představují krystaly modré barvy a lásku a vztahy růžové kameny.
Energie země snižuje vodní energii a zvyšuje energii kovu. Světle hnědé krystaly a horniny lze použít v oblastech, kde je příliš mnoho vodního prvku nebo v oblasti s příliš malým množstvím kovového prvku.  

Mezi kameny představující energii země patří např. kakoxen hnědých odstínů, pyrit, turitella achát, jaspis obrázkový, mexický ohnivý achát, meteority, zkamenělé dřevo, stromatolit, pouštní růže, záhněda, morrisonit, Noreena jaspis, Šiva lingam aj. 

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty