ÚvodŠperkyŠperky s kamenyJantarové šperkyJantarové korálky pro děti

Jantarové korálky náramek pro děti barva koňak

Jantarové korálky náramek pro děti barva koňak

Okouzlující náramek z jantaru pro děti na zoubky z kulatých kousků jantaru v teplé barvě vyzrálého koňaku. Obvod náramku cca 14 cm. Bezpečnostní uzávěr. Nošení jantarových korálků dětmi je v Evropě tradiční záležitostí… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do středy 28. 02.
Kód produktu:
W20745
Vaše cena:
129 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Jantarové korálky náramek pro děti barva koňak

Okouzlující náramek z jantaru pro děti na zoubky z kulatých kousků jantaru v teplé barvě vyzrálého koňaku. Obvod náramku cca 14 cm. Bezpečnostní uzávěr. Nošení jantarových korálků dětmi je v Evropě tradiční záležitostí, zvláště v období prořezávání zoubků. 

Jantarové korálky kolem krku, na zápěstí či nad kotníky přinášejí úlevu od bolesti hlavy, zubů, šíje a krku. Jantar snižuje horečku. Je také velmi účinným ochranným kamenem. Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem, doporučuje se tedy jeho nošení na holé kůži nebo vystavení korálků na sluníčko. Dodává pak organismu energii.

Jantarové korálky pro děti jsou vyrobeny z přírodního sekaného ohlazeného jantaru, mají bezpečnostní šroubovací pojistný uzávěr z polyresinu (tedy bez obsahu niklu) a každý korálek je zajištěn zvlášť uzlíkem pro případ přetržení (korálky se nevysypou všechny). 

Bezpečnostní upozornění: Korálky neslouží dětem jako hračka, proto doporučujeme nenechat si děti s náhrdelníkem hrát, nebo jej kousat. I přes všechny zajišťovací prvky na korálcích může v případě přetržení hrozit nebezpečí spolknutí korálku. Korálky by děti měly mít vždy jen za přítomnosti dospělých osob, nenechávejte proto děti bez dozoru.

Související produkty