ÚvodŠperkyŠperky s kamenyJantarové šperkyJantarové korálky pro děti

Jantarový náramek pro děti extra satinovaný multicolor

Jantarový náramek pro děti extra satinovaný multicolor

Okouzlující jantarový náramek pro děti na zoubky z kulatých kousků jantaru, složené ze čtyř různých barev jantaru - od smetanově bílé, přes medovou až po tmavě rubínovou červenou, se satinovaným povrchem, jenž dává… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 20. 12.
Kód produktu:
X2W20148P
Vaše cena:
129 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 79 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Jantarový náramek pro děti extra satinovaný multicolor

Okouzlující jantarový náramek pro děti na zoubky z kulatých kousků jantaru, složené ze čtyř různých barev jantaru - od smetanově bílé, přes medovou až po tmavě rubínovou červenou, se satinovaným povrchem, jenž dává jantaru teplý a hedvábny pocit na dotek. Chcete-li něco lepšího, než jsou "běžné" dětské korálky, potom stojí za to, vzít do úvahy právě tyto výjimečně hezké korálky.  Obvod náramku cca 14 cm, velikost kousků jantaru cca 4 až 7 mm. Bezpečnostní uzávěr. Nošení jantarových korálků dětmi je v Evropě tradiční záležitostí, zvláště v období prořezávání zoubků. 

Jantarové korálky a náramky přináší úlevu od bolesti hlavy, zubů, šíje a krku. Jantar snižuje horečku. Je také velmi účinným ochranným kamenem. Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem, doporučuje se tedy jeho nošení na holé kůži nebo vystavení korálků na sluníčko. Dodává pak organismu energii.

Jantarové korálky pro děti jsou vyrobeny z přírodního oblého ohlazeného jantaru, mají bezpečnostní šroubovací pojistný uzávěr z polyresinu (tedy bez obsahu niklu) a každý korálek je zajištěn zvlášť uzlíkem pro případ přetržení (korálky se nevysypou všechny).

Bezpečnostní upozornění: Korálky neslouží dětem jako hračka, proto doporučujeme nenechat si děti s náhrdelníkem hrát, nebo jej kousat. I přes všechny zajišťovací prvky na korálcích může v případě přetržení hrozit nebezpečí spolknutí korálku. Korálky by děti měly mít vždy jen za přítomnosti dospělých osob, nenechávejte proto děti bez dozoru.

Související produkty