ÚvodŠperkyŠperky s kamenyPřívěskyKameny a krystaly s řetízkem

Achát zelený přívěsek dlouhý s řetízkem

Achát zelený přívěsek dlouhý s řetízkem

Atraktivní přívěsek s dlouhým broušeným krystalem zeleného achátu se zdobeným úchytem z obecného kovu stříbrné barvy dodává citovou, tělesnou a duševní rovnováhu. Posiluje lásku a jistotu. Velmi elegantní šperk. Délka… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
N-NJEW-BB00014-01
Vaše cena:
99 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Achát zelený přívěsek dlouhý s řetízkem

Atraktivní přívěsek s dlouhým broušeným krystalem zeleného achátu se zdobeným úchytem z obecného kovu stříbrné barvy dodává citovou, tělesnou a duševní rovnováhu. Posiluje lásku a jistotu. Velmi elegantní šperk. Délka přívěsku cca 6 cm. Dodáváno včetně kompaktního řetízku o délce cca 50 cm. Ilustrativní vyobrazení, jednotlivé přívěsky se od něj lišit především strukturou, kresbou a barveným odstínem kamene.

Achát dodává citovou, tělesnou a duševní rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a pomáhá při citových zklamáních. Výborný ochranný kámen pro malé děti. Zelený achát je obzvláště vhodný pro podporu emoční rovnováhy, usnadňuje rozhodování v obtížných situacích. Je velmi dobrým pomocníkem při obtížných či nepříjemných rozhovorech.

Detailní popis kamene: achát

Související produkty