ÚvodŠperkyŠperky s kamenyPřívěskyKameny a krystaly s řetízkem

Křišťál přívěsek hexagram se symbolem Óm

Křišťál přívěsek hexagram se symbolem Óm

Atraktivní přívěsek z přírodního křišťálu, broušeného do tvaru hexagramu, se symbolem Óm ochraňuje před vším zlým a negativním, přináší vnitřní sílu.Do křišťáluje vybroušen jemný reliéf se slabikou Óm, zlatavě… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 25. 01.
Kód produktu:
N-E‐Pend‐002
Vaše cena:
149 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Křišťál přívěsek hexagram se symbolem Óm

Atraktivní přívěsek z přírodního křišťálu, broušeného do tvaru hexagramu, se symbolem Óm ochraňuje před vším zlým a negativním, přináší vnitřní sílu.Do křišťáluje vybroušen jemný reliéf se slabikou Óm, zlatavě obarvený, aby přívěsek svému nositeli dával vnitřní duchovní sílu, jíž je právě Óm symbolem. Pohledný šperk, velmi elegantní, přesto nepřehlédnutelnýÚchyt a obroučka, do které je křišťál zasazen, jsou z bižuterního kovu sříbřité barvy. Průměr přívěsku cca 2 až 2,5 cm. 

Ilustrativní vyobrazení, kupujete přírodní šperk, proto se tvar, barevný odstín a kresba kamene může lišit od dobrovodných fotografií. Přívěsky jsou broušeny z velkých kusů přírodního křišťálu, proto již vykazují jemné prasklinky a nestejnoměrnou barevnost a strukturu, což je typickým průvodním znakem přírodního křišťálu. Průhlednost se pohybuje od téměř čirého křišťálu až po mléčně zbarvený kámen.

Křišťál je nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.

Léčebné využití: vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

Detailní popis kamene: křišťál

Související produkty