ÚvodŠperkyŠperky s kamenyPřívěsky

Křišťál třpytivý fashion přívěsek v podobě sovy

Křišťál třpytivý fashion přívěsek v podobě sovy

Atraktivní třpytivý přívěsek s přírodním křišťálem ve tvaru okouzlující sovičky. Sova je odpradávna symbolem moudrosti. Tělo sovy tvoří velký oválný křišťál, velikost je cca 2,5 cm, hlavička je ze stříbřitého… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 26. 02.
Kód produktu:
X2N-G-G884-B16-FFP
Původní cena:
129 Kč
Ušetříte:
20 Kč −16%
Vaše cena:
109 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Křišťál třpytivý fashion přívěsek v podobě sovy

Atraktivní třpytivý přívěsek s přírodním křišťálem ve tvaru okouzlující sovičky. Sova je odpradávna symbolem moudrosti. Tělo sovy tvoří velký oválný křišťál, velikost je cca 2,5 cm, hlavička je ze stříbřitého bižuterního kovu, očička jsou z broušených černých skleněných korálků. Nepřehlédnutelný a roztomilý šperk, který okouzlí opravdu každého.

Křišťál je nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.

Křišťál ve Feng Shui zajišťuje rozptýlení energie. Je vhodné ho umístit do každého okna, kde bere sluneční světlo a energii a jako přírodní hranol ji rozšiřuje do místnosti. Představuje tak skrytý sluneční svět, teplo, sílu a vitalitu. Zesiluje energii, uvolňuje, reguluje a uvádí do absolutní harmonie.

Detailní popis kamene: křišťál

Související produkty