ÚvodLéčivé a drahé kamenyKameny od A do Z

Lapis Lazuli tromlovaný extra AA kvalita

Lapis Lazuli tromlovaný extra AA kvalita

Nádherný ohlazený lapis lazuli v AA kvalitě vás ihned okouzlí krásou své modré barvy a prvotřídní kvalitou. Tento lapis lazuli patří k tomu nejlepšímu, co se na trhu kamenů nabízí. Lapis lazuli je kámen klidu a míru v… více »

Dostupnost:
není skladem
Doručíme
Vaše cena:
199 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Lapis Lazuli tromlovaný extra AA kvalita

Nádherný ohlazený lapis lazuli v AA kvalitě vás ihned okouzlí krásou své modré barvy a prvotřídní kvalitou. Tento lapis lazuli patří k tomu nejlepšímu, co se na trhu kamenů nabízí. Lapis lazuli je kámen klidu a míru v duši i mysli. Limitovaná nabídka, omezená na pouhých 12 kusů! Jedná se o krásné tromlované sběratelské vzorky. Ilustrativní vyobrazení produktu z přírodního materiálu, který se od doprovodných fotografií může lišit tvarem, barvou, barevným odstínem, kresbou a strukturou kamene.

Lapis lazuli přináší klid a mír. Působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Ochranný kámen, hlavně pro děti. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Země původu: Afghanistán.

Detailní popis kamene Lapis Lazuli

Související produkty