ÚvodLéčivé a drahé kamenyKameny od A do Z

Šungit tromlovaný

Šungit tromlovaný

Šungit tromlovaný

Šungit je nedávno objeveným kamenem. Jediné známé naleziště je na břehu Oněžského jezera v Karélii, v severozápadním Rusku. Šungit tvoří štít proti škodlivému elektromagnetickému záření vycházejícího z počítačů… více »

Dostupnost:
není skladem
Doručíme
Vaše cena:
40 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Šungit tromlovaný

Šungit je nedávno objeveným kamenem. Jediné známé naleziště je na břehu Oněžského jezera v Karélii, v severozápadním Rusku.

Šungit tvoří štít proti škodlivému elektromagnetickému záření vycházejícího z počítačů, mobilních telefonů, televizí a mikrovlnných troub. Jeho energie je tak silná, že je využíván jako kyvadlo pro hlubokou meditaci, uklidnění nebo pochopení minulých životů. Vytváří pozitivní auru, která přitahuje kladně naladěné lidi a šťastné události. Je účinnou bariérou proti negativním vlivům. Podporuje změny a osobnostní růst. Učí schopnosti radovat se i z maličkostí a v každé drobné věci a události vidět přínos do budoucnosti.

Legenda praví, že šungit byl znám už za dob cara Petra I., který jím před bitvou se švédským králem u Poltavy čistil vodu pro svou armádu. Šungit totiž zbavuje vodu nečistot, činí ji pitnější, a zabíjí velké množství bakterií. Švédská armáda i král tak před bitvou ve velkém trpěla žaludečními onemocněními. 

V současné době se stále více zkoumají účinky šungitu a jeho chemických vlastností, vyrábí se z něj ve velkém filtry na vodu. 

Šungit též ve velkém pohlcuje elektromagnetické záření. Odstraňuje podrážděnost, únavu a stres. 

Nelze tvrdit, že se nám otevřelya všechna tajemství vzácného minerálu. A nyní se o některých zázračných vlastnostech šungitu můžete přesvědčit i vy.

Související produkty