ÚvodLéčivé a drahé kamenyKameny od A do Z

Sokolí oko tromlované

Sokolí oko tromlované

Nádherné, do odstínů modré laděné sokolí oko v podobě velkých ohlazených kamenů. Sokolí oko je modře zabarvenou odrůdou tygřího okä, které dává svému nositeli ochranu před negativitou a posiluje sílu vůle, sokolí oko k… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do středy 23. 01.
Kód produktu:
X2BTET XXLP
Vaše cena:
80 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Sokolí oko tromlované

Nádherné, do odstínů modré laděné sokolí oko v podobě velkých ohlazených kamenů. Sokolí oko je modře zabarvenou odrůdou tygřího okä, které dává svému nositeli ochranu před negativitou a posiluje sílu vůle, sokolí oko k tomu navíc přidává bohatství a prosperitu. Je skvělým kamenem pro harmonizaci první kořenové čakry.  Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, jednotlivé kameny se od něj mohou lišit především barevným odstínem, kresbou a strukturou kamene, dále obsahem hnědo - zlaté barvy v modrém kameni a míro efektu tzv. "kočičího oka"

Tygří oko je ochranný kámen. Nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou. Podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí, tok energie v těle a dodává sílu. Přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá odbourat závislosti na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty. Potlačuje deprese.

Léčebné využití: vyrovnává činnost mozkových hemisfér, pomáhá při léčbě zlomených kostí, působí na rozmnožovací orgány, léčí oči a krk, odstraňuje křeče.
 
Detailní popis kamene tygří oko

Související produkty