ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Akvamarín náramek AA kvalita korálky extra

Akvamarín náramek AA kvalita korálky extra

Okouzlující náramek z korálků blankytně modrého prvotřídního akvamarínu dává klid, radost a štěstí. Dodává odvahu, tlumí projevy stresu či pocity strachu. Nádherně modrý náramek již od pohledu navozuje pocity jiskřivě… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
AQMB EXTRA
Vaše cena:
249 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Akvamarín náramek AA kvalita korálky extra

Okouzlující náramek z korálků blankytně modrého prvotřídního akvamarínu dává klid, radost a štěstí. Dodává odvahu, tlumí projevy stresu či pocity strachu. Nádherně modrý náramek již od pohledu navozuje pocity jiskřivě modrého dne pod středozemním sluncem na řeckém ostrově s jeho typickými modrými okny a dveřmi v bílých domcích... Náramek vám vnese do života radost, optimismus a pocity štěstí. Velikost korálků z akvamarínu AA kvality cca 5 mm, korálky jsou navlečeny na nylonové gumičce světle modré barvy. Jemný a přesto výrazný a velmi dekorativní šperk. Ilustrativní vyobrazení, barevnost korálků se může mírně lišit od doprovodných fotografií.

Akvamarín je kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování, zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci.

Léčebné využití: zajišťuje dobré zdraví, mírní bolesti zubů, léčí oči, žaludek, jícen, čelisti, bolesti v krku, sennou rýmu, uvádí do rovnováhy štítnou žlázu, působí na svalovou hmotu.

Související produkty