ÚvodVše o kamenechKameny dle ZvěrokruhuRyby v barvomluvě modré

Ryby v barvomluvě modré

                                                      Ryby_blog

 

Lidem narozeným v období od 21. února do 20. března, tedy RYBÁM, jsou tradičně přiřazeny drahé kameny modré barvy.

Ryby patří mezi vodní znamení, kterému vládnou planety Neptun a Jupiter. Lidé narození ve znamení Ryb vynikají nesobeckým a citlivým přístupem k ostatním. Typické jsou pro ně pochyby o vlastních schopnostech a nedostatek sebevědomí. Charakteristické vlastnosti jsou spolehlivost, upřímnost, důvěryhodnost a ochota pomáhat druhým. 

Drahými kameny pro znamení Ryb jsou: achát krajkový, akvamarín, ametyst, beryl, dumortierit, fluorit, heliotrop, chryzopras, iolit, jadeit, jaspis, kalcit, kunzit, labradorit, lapis lazuli, menalit, měsíční kámen, nebula, nefrit, opál, olivín, rubín, safír, shattuckit,sluneční kámen, smithsonit, stromatolit, sugilit, šungit, tanzanit, tiffany kámen (bertrandit), turmalín, tyrkys, unakit.

Modrá je barvou ledu odrážejícího pomalu zesvětlující se modrou oblohu, jako když do barvy fialek začnou pronikat sluneční paprsky a zima začíná ustupovat počínajícímu jaru, příroda se probouzí k novému životu a modrá ohlašuje začátek života a emocí, je časem důvěry a věrnosti. 

Drahé kameny modré barvy jsou nazývány kameny pravdy. Používají se jako talismany a amulety  pro upřímnost a odpovědnost. Jsou vhodné k tomu, abychom se cítili být důvěryhodnými a abychom se dokázali zaměřit na to, co v životě potřebujeme. 

opal-australsky-prsten-stribro-ls-1106-11   sodalit-naramek-sekany-12   safir-nausnice-stribro-oval-11   lapis-lazuli-extra-naramek-sekany-11

Velmi světlé odstíny modrých kamínků se používají pro zvýšení úsilí zbavit se destruktivních vzorců chování, jsou vhodné pro mírnění úzkostí, tišení žalu, zlepšení nálady a odpoutání se od negativní minulosti. 

Světle modré kameny připomínající barvu mělkých vod, ve kterých se odráží nebe, pomáhají relaxovat, přemýšlet a rozjímat o životě. Jsou vhodné pro zvýšení trpělivosti, a pro schopnost odpouštět a požádat o odpuštění, pro klidné jednání, a pro usmíření. Jsou vynikajícími pomocníky pro podporu důvěry, věrnosti, překonání nejistoty, zachování stability, oddanosti a úcty.

Opál modrý Owyhee přívěsek stříbro 1 13             akvamarin-naramek-sekany-extra-11       larimar-privesek-stribro-ls-289-11

Tmavě modré drahé kameny se hodí pro zvýšení respektu vůči sobě samému a pro zvýšení cti. Používají se, pokud chceme projevit soucit, dosáhnout citlivého, jemného a něžného chování, ohleduplnosti a úcty, rozvážnosti, laskavosti a úslužnosti. Jsou zosobněním úsilí zaměřit se na službu druhým, citlivost vůči potřebám druhých a ohleduplnosti v našem vlastním chování.

Ať už jste jakékoli znamení Zvěrokruhu nebo si pořídíte kamínek libovolné barvy, přejeme Vám, ať z něj máte potěšení a ať Vám přináší radost a dobrou náladu a odhání od Vás vše negativní.  

Léčivé kameny Nefertitis.cz

http://www.nefertitis.cz/

© 2014 www.nefertitis.cz. Tento článek jako celek ani jeho části nesmí být kopírován a rozšiřován bez předchozího písemného souhlasu www.nefertitis.cz. Naše články jsou chráněny ochranou Copyscape a jejich kopírování je dohledatelné a prokazatelné. V případě, že byste informace z článku chtěli použít pro svůj blog apod., rádi vám texty i obrázky poskytneme, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím emailu na info@nefertitis.cz. 

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty